מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות

שבת, 16/11/2019

10:00פילאטיס מזרןענת שרון
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
11:00ויניאסה יוגהמורה לדוגמה (אסיה גורדון)
שעת המפגש11:00 - 12:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
11:15פילאטיס מכשיריםענת שרון
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
12:30פילאטיס מכשיריםענת שרון
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםהנמל 10, חיפה

ראשון, 17/11/2019

08:00פילאטיס מזרןאדוה פיינטוך (מאיה ליאור)
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
09:15פילאטיס מכשיריםאדוה פיינטוך (מאיה ליאור)
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
09:30האטה יוגהטלי לבנפלד
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
16:15באר פילאטיססתיו שטיין
שעת המפגש16:15 - 17:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:30קיקבוקסשרון דר (גילי מוסקוביץ)
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:00אשטנגהנזנין אברהם (לילך שפיקר)
שעת המפגש18:00 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:00ג'אז מודרנייערית חייקין בנתור
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:15פילאטיס מכשיריםספיר בנקר
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:15מדיטצית צ'אקרותליאת גורליק
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:45אימון טבטהשרון דר (גילי מוסקוביץ)
שעת המפגש18:45 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:00פילאטיס מזרןסתיו שטיין
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30האטה יוגהליאת גורליק
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30פילאטיס מכשיריםספיר בנקר
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:45מודרני גרובנטלי דשתי
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
21:15Floor Workנטלי דשתי
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםהנמל 10, חיפה

שני, 18/11/2019

שעת המפגש07:00 - 08:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
07:30פילאטיס מכשיריםמאיה ליאור
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
09:30פילאטיס מזרןמאיה ליאור
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:00פילאטיס מכשיריםענת שרון (הדס עשת)
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:45האטה יוגהטלי לבנפלד
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:15פילאטיס מכשיריםענת שרון (הדס עשת)
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:30גאגאהדר יונגר
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30בלט בסיסחן מסיל
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30אשטנה יוגהלילך שפיקר
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:45פילאטיס מזרןענבר קוקס
שעת המפגש19:45 - 20:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםהנמל 10, חיפה

שלישי, 19/11/2019

08:00פילאטיס מזרןאדוה פיינטוך
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
09:15פילאטיס מכשיריםאדוה פיינטוך
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
16:30פילאטיס מזרןמאיה ליאור
שעת המפגש16:30 - 17:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש17:00 - 18:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:30פילאטיס מכשיריםמאיה ליאור
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:30בלט בסיסליגל מלמד
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:15ויניאסה יוגהליאת גורליק
שעת המפגש18:15 - 19:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:30פילאטיס מכשיריםמאיה ליאור
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30פילאטיס מכשיריםמאיה ליאור
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:45האטה יוגהליאת גורליק
שעת המפגש19:45 - 20:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
20:30פילאטיס מזרןאביב הופמן
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
21:15ריקוד אקסטטיליאת גורליק
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםהנמל 10, חיפה

רביעי, 20/11/2019

07:15האטה יוגהליאת גורליק
שעת המפגש07:15 - 08:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
07:30פילאטיס מכשיריםסתיו שטיין
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
09:45פילאטיס מזרןסתיו שטיין
שעת המפגש09:45 - 10:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
16:15פילאטיס מכשיריםספיר בנקר
שעת המפגש16:15 - 17:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
16:30פילאטיס מזרןאביב הופמן
שעת המפגש16:30 - 17:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:30פילאטיס מכשיריםספיר בנקר
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:00יוגה צ'אקרהנזנין אברהם (ליאת גורליק)
שעת המפגש18:00 - 19:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:00קיקבוקסשרון דר
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:30אשטנגה יוגהנזנין אברהם (ליהי אייזנברג)
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש20:00 - 21:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםהנמל 10, חיפה

חמישי, 21/11/2019

07:15פילאטיס מכשיריםהילה שינוולד
שעת המפגש07:15 - 08:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
07:30פילאטיס מזרןענבר קוקס
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
08:15פילאטיס מכשיריםהילה שינוולד
שעת המפגש08:15 - 09:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:30האטה יוגהטלי לבנפלד
שעת המפגש17:30 - 18:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
17:45פילאטיס מכשיריםענת שרון
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:00מחול מזרחימירי תורג'מן
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:30ג'אז לירידניאל רויזמן (נטלי אפריאט)
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
18:45יוגה תרפיהטלי לבנפלד
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
19:00פילאטיס מכשיריםענת שרון
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
20:00היפ הופ פריסטיילדניאל רויזמן (לרה קרוגליאק)
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
20:00ויניאסה יוגהליהי אייזנברג
שעת המפגש20:00 - 21:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
20:15פילאטיס מזרןענת שרון
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםהנמל 10, חיפה

שישי, 22/11/2019

09:00פילאטיס מזרןאדוה פיינטוך
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםהנמל 10, חיפה
10:15פילאטיס מכשיריםאדוה פיינטוך
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
10:30עיצוב דינאמישרון דר
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש11:00 - 12:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
11:00בלט ABCגאות ניב
שעת המפגש11:00 - 12:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
11:30פילאטיס מכשיריםאדוה פיינטוך
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש12:15 - 13:15
מיקוםהנמל 10, חיפה
שעת המפגש12:45 - 13:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
12:45פילאטיס מכשיריםאדוה פיינטוך
שעת המפגש12:45 - 13:45
מיקוםהנמל 10, חיפה
13:00ויניאסה יוגהאסיה גורדון
שעת המפגש13:00 - 14:30
מיקוםהנמל 10, חיפה
נבנה על ידי תאזמן