מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות

שבת, 19/01/2019

שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:15 - 12:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 14:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
16:30פילאטיס ABCתמר רוזנברג
שעת המפגש16:30 - 17:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00ג'אז מודרני BCנטע קוטאי
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30זומבה ABCכוכב-השחר גרין
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

ראשון, 20/01/2019

שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 18:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:00FlyFit ABC (הרשמה מראש)לייה מאירזון
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 19:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:15אגרוף קלאסי BCעוז גולדברג
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30יסודות היוגה ABCמגלי ששון (שני בכר)
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:15BOOTCAMP ABCמורן שניר (שחר ברקוביץ')
שעת המפגש20:15 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:45אגרוף קלאסי Aעוז גולדברג
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:15 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

שני, 21/01/2019

שעת המפגש08:15 - 09:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
08:30פילאטיס מכשירים ABCמירב אלחדף
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:00בלט Aמירב אלחדף
שעת המפגש10:00 - 11:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:45 - 12:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:45 - 12:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:30פילאטיס מכשירים ABCמירב אלחדף
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
12:30פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00ויניאסה יוגה ABCאביגיל שסטצקי
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:45יסודות היוגה ABיפעת חן
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
21:00פאוור ויניאסה יוגה ABCטליה שמואלי
שעת המפגש21:00 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

שלישי, 22/01/2019

שעת המפגש08:15 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
08:30פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
10:30פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:30פילאטיס מכשירים ABCדנה מרכוס
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
12:30פילאטיס ABCדנה מרכוס
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 15:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:30באר פילאטיס ABCלייה מאירזון
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
18:30אקרו יוגה ABCלייה מאירזון
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00FlyFit ABC (הרשמה מראש)גליה רפאל
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:25 - 20:55
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30BOOTCAMPרותם רוזנסקי
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
21:00פילאטיס ABCאיילת פלדברג
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
21:05ויניאסה יוגה ABCקמיל בניטה
שעת המפגש21:05 - 22:20
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

רביעי, 23/01/2019

שעת המפגש08:15 - 09:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס ABCמור ברגמן (טליה שיאון)
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:15 - 13:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס ABCאיילת בשור
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 18:50
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:00יסודות היוגה ABניקה פרנקן
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:15אגרוף קלאסי BCעוז גולדברג
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
19:30קיקבוקס ABCנורית סגל
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:30BOOTCAMPנורית סגל
שעת המפגש20:30 - 21:20
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:45אגרוף קלאסי Aעוז גולדברג
שעת המפגש20:45 - 21:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

חמישי, 24/01/2019

שעת המפגש08:15 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:30באר פילאטיס ABCדנה הרוש
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:15 - 13:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:45
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:15 - 19:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
20:00BOOTCAMP ABCבועז תובל
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99

שישי, 25/01/2019

שעת המפגש08:00 - 09:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
09:00פילאטיס BCאיילת בשור
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
11:30ג'אז מודרני Aדניאל רוייזמן
שעת המפגש11:30 - 13:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
13:15פילאטיס ABCניקה פילר
שעת המפגש13:15 - 14:15
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:30 - 14:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:30 - 15:30
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
שעת המפגש14:40 - 16:00
מיקוםדרך שלמה 46
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן