מערכת שעות לפי מיקומים
מורים
קטגוריות

חמישי, 04/06/2020

08:30פילאטיס מזרןמירב אלחדף
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
09:45פילאטיס מכשיריםמירב אלחדף
שעת המפגש09:45 - 10:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:15 - 12:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:00באר פילאטיסניקה פילר
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:20
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:00פילאטיס מזרןניקה פילר
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:45פילאטיס מכשיריםאשרת זולטן
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:30בלט Aלולה ליכטמן אירגו
שעת המפגש19:30 - 20:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מכשיריםאשרת זולטן
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:15אשטנגה יוגהרומי רז
שעת המפגש20:15 - 21:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

שישי, 05/06/2020

08:45פילאטיס מכשיריםכרמל ברקן
שעת המפגש08:45 - 09:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:20
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
09:15פילאטיס מזרןאייר דהן
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:00פילאטיס מכשיריםכרמל ברקן
שעת המפגש10:00 - 11:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:15פילאטיס מזרןאייר דהן
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:30ין יוגהנגה וייס
שעת המפגש10:30 - 11:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
11:00פילאטיס מכשירים BCכרמל ברקן
שעת המפגש11:00 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
11:30ג'אז מודרני Aדניאל רוייזמן
שעת המפגש11:30 - 13:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
11:30באר פילאטיסאייר דהן
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
12:00ויניאסה יוגהנגה וייס
שעת המפגש12:00 - 13:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
12:30פילאטיס מכשיריםאייר דהן
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

שבת, 06/06/2020

09:15פילאטיס מכשיריםאייר דהן
שעת המפגש09:15 - 10:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:00 - 11:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:20 - 11:20
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
11:30פילאטיס מזרןאייר דהן
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
16:15בלט ABאליסה שוגר
שעת המפגש16:15 - 17:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש16:30 - 17:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:15פילאטיס ABCאנה שפיר
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:30מודרני ABאליסה שוגר
שעת המפגש17:30 - 18:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

ראשון, 07/06/2020

07:00פילאטיס מזרון ABCמוריה מרדלר
שעת המפגש07:00 - 08:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מכשיריםמוריה מרדלר
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:00בלט ABאליסה שוגר
שעת המפגש10:00 - 11:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:15 - 11:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 13:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
12:00פילאטיס מכשיריםאייר דהן
שעת המפגש12:00 - 13:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
13:00פילאטיס מזרןאייר דהן
שעת המפגש13:00 - 14:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס מכשיריםמיקה אסא
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:15 - 19:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:45פילאטיס מכשיריםמיקה אסא
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:00פילאטיס מזרןלייה מאירזון
שעת המפגש19:00 - 20:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 20:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:45 - 21:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:00פילאטיס מכשיריםמיקה אסא
שעת המפגש20:00 - 21:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:10TRX (הרשמה מראש)ספיר מגנזי
שעת המפגש20:10 - 21:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
21:00פילאטיס מזרןספיר מגנזי
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

שני, 08/06/2020

07:30ויניאסה יוגה ABCמאיה שוורץ
שעת המפגש07:30 - 08:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
08:00פילאטיס מכשיריםדנה מרכוס
שעת המפגש08:00 - 09:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:00 - 10:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:45 - 10:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:30ויניאסה יוגהרומי רז
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:45מודרני Bיעל כהן
שעת המפגש10:45 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:30 - 12:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:00פילאטיס מזרןניקה פילר
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:40 - 19:10
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:45פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש17:45 - 18:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:15אימון פונקציונאלילירון עוז
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:45פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש18:45 - 19:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:00 - 20:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:30דאנסהול Aאליה ברסי
שעת המפגש19:30 - 20:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:45פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש19:45 - 20:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:30 - 22:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
21:00פילאטיס מזרןעמית אלגד
שעת המפגש21:00 - 22:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

שלישי, 09/06/2020

07:30פילאטיס מכשיריםלייה מאירזון
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
08:30פילאטיס מזרןלייה מאירזון
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש08:30 - 09:20
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש09:30 - 10:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
10:30פילאטיס מכשיריםלייה מאירזון
שעת המפגש10:30 - 11:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש11:00 - 12:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש12:30 - 13:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
16:30פילאטיס מכשיריםמוריה מרדלר
שעת המפגש16:30 - 17:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:30פילאטיס מזרון ABCמוריה מרדלר
שעת המפגש17:30 - 18:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:45 - 19:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:00 - 19:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:30פילאטיס מכשיריםאשרת זולטן
שעת המפגש18:30 - 19:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:15גאגאמורה מתחלף
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מזרןלייה מאירזון
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:30פילאטיס מכשיריםאשרת זולטן
שעת המפגש19:30 - 20:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:30 - 21:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:30פילאטיס מכשיריםאשרת זולטן
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:30זומבהיעל הארט
שעת המפגש20:30 - 21:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש21:00 - 22:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99

רביעי, 10/06/2020

07:30פילאטיס מכשיריםמוריה מרדלר
שעת המפגש07:30 - 08:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש07:45 - 09:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
08:30פילאטיס מכשיריםמוריה מרדלר
שעת המפגש08:30 - 09:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
09:00בלט BCלולה ליכטמן אירגו
שעת המפגש09:00 - 10:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
09:30פילאטיס מזרןמיקה אסא
שעת המפגש09:30 - 10:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש10:30 - 12:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:00פילאטיס מזרןניקה פילר
שעת המפגש17:00 - 18:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש17:00 - 18:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
17:15פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש17:15 - 18:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:15פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש18:15 - 19:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
18:30יסודות היוגהשני בכר
שעת המפגש18:30 - 20:00
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:15פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש19:15 - 20:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש19:15 - 20:45
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
19:30TRX ABC (הרשמה מראש)דנה פרנק
שעת המפגש19:30 - 20:20
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
20:15פילאטיס מכשיריםעמית אלגד
שעת המפגש20:15 - 21:15
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
שעת המפגש20:15 - 21:30
מיקוםאבן גבירול 108
מקומות פנויים99
נבנה על ידי תאזמן