נגישות

מחפשים תוכנה לבניית מערכת שעות?

כמה מהעבודה שלך הולך על ה"מסביב"?

 • בניית מערכת שעות באתר ובדף הFACEBOOK שלכם
 • ניהול התלמידים וחוגים
 • מעקב אחרי התשלומים של התלמידים וטיפול בחייבים
 • התעסקות עם ניירת והנהלת חשבונות
 • וכל ה"מסביב" הענק שנקרא "ניהול ושווק של העסק שלכם"

TaZman היא תוכנה לבניית מערכת שעות המותאמת לצרכי מורים, מדריכים, מאמנים, בתי ספר, גני ילדים וסטודיאוים

 

המערכת מאחדת תחת קורת גג אחד את כל הכלים החשובים לניהול ושיווק העסק, לכל מי שעובד במערכת שעות קבועהי:

 • מערכת שעות מעוצבת אינטראקטיבית

TAZMAN מייצר עבורכם אוטומטית מערכת שעות שתוכלו לשתול בקליק בכל מקום שתרצו: במיניסייט באתר TAZMAN, באתר שלכם , בדף הFACEBOOK, בכל מערכת חיצונית. אין צורך בתכנות - החוגים הפעילים יוצגו בצורה ידידותית במערכת שעות נוחה ומעוצבת לפי בחירתכם.

מערכת שעות מעוצבת TAZMANמערכת שעות מעוצבת TAZMANטופס רישום למערכת שעות TAZMAN

 • ניהול יומן נוכחות ומערכי שיעור

באמצעות יומן נוכחות בשיעורים תוכלו לתכנן את מערך העבודה, לעקוב על ההתפתחות של התלמידים, וגם תדעו מה לשפר ולשנות, איך להתיחס בצורה אישית לכל תלמיד. . לפי בחירתך כל סימון ביומן נוכחות יכול להיות מקושר לרישום תשלומים כך יהיה ברור מתי ואיזה תלמיד לחייב.

 • מעקב תשלומים אינטגרלי
אינטגרציה חכמה של תשלומים עם חוגים ותלמידים מהווה כלי חזק לכל נושא הגביה והכספים. עם תמיכה בכרטיסיות, תשלומים תקופתיים, משלוח תזכורות לתלמידים שלא שלמו ויותר, יש לך כלי שלם שלוקח אחראיות על הצד הכספי. כי בסוף יש לכם עסק לא רק בשביל לנהל, אלא גם להרוויח.
ניהול תשלומי לקוחות TAZMANניהול תשלומים של תלמידים - TAZMAN
 • ניהול תלמידים וחוגים, מכל מקום ובכל עט

רישום כל הפרטים, שיוך לחוגים, הסטוריה של קשר עם תלמיד וכל התשלומים שלו. מיון מתקדם של תלמידים, תזכורות מובנות יזכירו לך להתקשר לתלמיד בזמן נכון, בלי להחזיק הכל בראש! מערכת אינטרנטית מבטיחה נגישות אפילו מטלפון נייד.

תעזרו לתלמידים שלכם לעשות עבורכם את העבודה! בעזרת טפסי ההרשמה חכמים התלמידים שלכם יכולים להירשם בעצמם לשיעור ולחוג, להודיע על אי ההגעה לשיעור, פשוט ליצור קשר 24 שעות ביממה!

ניהול חוגים, תלמידים, מערכת שעות באינטרנט TAZMANניהול תלמידים באינטרנט TAZMANניהול חוגים ומערכת שעות באינטרנט TAZMAN

 • אינטגרציה עם אתר אישי ו-FACEBOOK

חשוב להיות ספץ בעבודה ולא פחות חשוב שיידעו על זה! חיבור של מערכת שעות אינטראקטיבית לאתר שלכם ולדף הפייסבוק FACEBOOK נותן אפשרות להיות נגישים לתלמידים, לערב אותם.

 • קשר עם הלקוחות

דברו איתם, תעדכנו אותם מהר, בזמן, בצורה נוחה וממוקדת! המערכת מאפשרת משלוח SMSים , מיילים, חיבור לFACEBOOK - כל זה כדי להיות נגיש ולתת שירות טוב ואיכותי.

 


P.S. דרך אגב - יש חבילה חינמית. בלי התחייבויות, בלי הגבלה בזמן. למה? כי אנחנו בTAZMAN מאמינים שזה מתאים. כדי שתראו, תתרשמו ותרגישו שזה באמת בשבילכם.

 

לקוחות מספרים על TAZMAN:

 

אקדמיה לספורט
לימודי טניס שולחן
 
 
שלום לצוות TAZMAN!
אנחנו רוצים להודות לכם מכל הלב על העזרה שלכם במעבר למערכת ניהול שלכם!
קודם כל, סוף-סוף קיבלנו כלי עבודה פשוט לנוח, שתואם את הצרכים שלנו! עם תמיכה במספר סניפים, מדריכים, עם גישה נפרדת לכל אחד מהמורים ללקוחות שלו! המערכת נותנת לנו גישה מיידית לכל הנתונים ומכל מקום - דבר שלא יכולנו לחלום עליו עם מערכת קודמת שהייתה מותקנת במחשב במשרד! היינו צריכים להחזיק מישהו לידו כדי לקבל מספר טלפון של תלמיד. יכולת להכנס למערכי שיעור ורשימת תלמידים ישירות מהנייד מייעלת את העבודה בצורה מדהימה. בעקבות זה שהתחלנו להשתמש במערכת יכולנו לגייס עוד מדריכים, הגדלנו את כמות החוגים, וגייסנו המון לקוחות חדשים.

יותר מזה - השירות מדהים! קיבלנו אנשים שעוזרים לנו, מקשיבים לנו, נותנים רעיונות ופתרונות מדהימים, מוכנים להשקיע בנו ולומדים יחד איתנו. כיף לעבוד איתכם!
תודה!
 
שגית פילאטיס
סטודיו לפילאטיס
 
 
מערכת חדישה, ידידותית ונוחה!
עבורינו כחברה גדולה עם מאות תלמידים ההחלטה של מעבר לתאזמן לא היה פשוט. כבר השתמשנו במערכת אחרת, ואומנם היא בהשוואה לתאזמן מיושנת ולא נוחה, לא היינו בטוחים שנוכל להעביר את כל הניהול למערכת חדשה. ציפינו לחודשים של הסתגלות.
בפועל אחרי הדרכה קצרה שקיבלנו , ועם שירות נאמן שקיבלנו מצוות תאזמן, עברנו ממש בקלות! היום הסניפים מנוהלים אונליין, בלי שום בעיה ועם יד על הדופק. המערכת מספקת כלים לא רק לאדמיניסטרציה אלה גם כלים שיווקיים חשובים כמו מיילים, SMSים - וזה עוזר לקדם את העסק. תודה רבה!
 
client
איגור נוסינוביץ
מורה יוגה
 
 
אני מלמד הבה שנים ויש לי קהל חברים ולקוחות די גדול. חשוב לי להיות בקשר עם כולם, הרי הרבה יותר קל לעבוד עם אנשים שכבר מכירים אותי מאשר למצוא חדשים... כמו כולם תמיד עבדתי עם אקסלים וכרטיסיות תלמידים על נייר. ואפילו הייה לי בסדר. יש לי תלמידים קבועים שבאים פעם-פעמיים בשבוע, ויש את אלה שבאים לסדנאות. אני לא עסק ענק, מהטבע מאוד מסודר ולכן הצלחתי להשתלט על זה. אז כשהתקשרו אליי מTAZMAN חשבתי מה לי ולזה - הכל עובד גם כך.

בכל זאת החלטתי לנסות, כי חייבים להתקדם בחיים. אז בשביל לנסות נרשמתי לחבילה חינמית. התברר שהמערכת ממש פשוטה, וגם האנשים מTAZMAN עזרו לי בסבלנות ומקצועיות רבה. ביינתיים התחלתי להשתמש רק בניהול תלמידים: משייך כל אחד לפי החוג אליו הוא שייך. ואז אפשר לכתוב להם בקלות אימייל, או אפילו לשלוח להם SMS. זה מבחינתי נהדר - אני מודיע על שינויים, מעדכן על דברים חדשים. מה שחשוב לי - בגלל שהפסקתי להתקשר לכל אחד, אני יכול לעשות את זה בכל שעה ולא חייב בשעות היום רגילות.

ממש לא ציפיתי, אבל המערכת באמת שינתה לי את צורת העבודה שלי. זה אפילו לא היכולות המעולות של המערכת. זה יותר בגלל שפתאום זה קל. אני לא צריך לחפש ולזכור מי ומתי היה בשיעור, מתי פעם אחרונה דיברתי עם התלמיד, מי שילם וכמה. יש לי עכשיו מערכת שעות שהתלמידים יכולים תמיד לראות, יש יומן נוכחות, תזכורות אוטומטיות שנלשחות אלי, יש הסטוריית לשלומים. הכל נגיש ואפילו אפשר לעבוד מהטלפון נייד. עוד לא התרגלתי לזה אבל אני מתחיל להרגיש את הטעם :) תודה רבה!
 

להרשמה חינם

המטרות של המערכת:

 • לחסוך זמן יקר כך שתוכל להתעסק בעשייה מקצועית ולא ב"מסביב".
 • לנצל את האתר ודף הFACEBOOK שלכם ככלי אקטיבי
 • לייעל קשר עם הלקוחות הקיימים והחדשים.
 • לנהל עבודה נכונה מול הלקוחות.
 • לשלוט טוב על כל המתרחש בעסק
 • לקדם את העסק לשלב הבא

 

 

לא משנה מה הגודל של עסק שלכם היום - עבודה נכונה מול לקוחות תאפשר עבודה נוחה, יעילה ורווחית, ובאווירה טובה. לא בשבל זה התחלתם?
הFACEBOOK
*/